Fire Box Kft.

Munkavédelem, Tűzvédelem és Környezetvédelem

Firebox / Hírek / FIGYELEM ÁLLÁSLEHETŐSÉG!
FIGYELEM ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

Ha szeretsz csapatban dolgozni, rugalmas vagy és van Munka,- és tűzvédelmi szakképesítésed, akkor jelentkezz hozzánk szakembernek!

Betöltendő pozíció: Munka- és tűzvédelmi szakember
A leendő munkatárs feladatai:

-Dokumentációk felülvizsgálata
-Belső ellenőrzések időszakos lebonyolítása
-Mérések és gépfelülvizsgálatok koordinálása, szükséges mérések megrendelése
-Gépek, berendezések biztonságtechnikai vizsgálata, üzembehelyezésük felügyelete
-Dolgozók szükséges oktatása
-Továbbképzések szervezése, felügyelete
-Munkavédelmi szemle lebonyolítása
egyéb szakmai feladatok

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

-Munkavédelmi és tűzvédelmi szakképesítés
-Műszaki affinitás
-Magas utazási hajlandóság, rugalmasság
-Önálló munkavégzés
Rendelkezzen „B” típusú jogosítvánnyal

Magyar nyelvű önéletrajzát a marketing@firebox.hu email címre várjuk!

Kapcsolattartó: Badó Lilla, Marketing és PR ügyintéző.

Országos lefedettség

2600 Vác, Avar utca 5.
+36 27/501-175
firebox@firebox.hu