Fire Box Kft.

Munkavédelem, Tűzvédelem és Környezetvédelem

Firebox / Állásajánlatok
Állásajánlatok

MUNKA-TŰZ- KÖRNYEZETVÉDELMI KOORDINÁTOR

AZONNALI KEZDÉSSEL!

Miért jelentkezz hozzánk erre a pozícióra?

»A Fire Box Kft. munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szakcég, mely teljes körűen látja el a vele jogviszonyban lévő vállalkozások tűzvédelmi, munkavédelmi és környezetvédelmi feladatait. Olyan vállalatánál dolgozhatsz, ahol stabil háttér vár, ahol hosszú távon számítunk a munkádra.

»Dinamikus, fiatalos csapat tagja leszel

»Folyamatosan tanulhatsz nálunk, szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk

»Céges autó, mobiltelefon és laptop fogja segíteni a munkádat

Munkavégzés helye: Karcag, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Napi feladataid a következők lesznek:

»munka-, tűz- és környezetvédelmi feladatok törvény szerinti ellátása

»munkavállalók munka-, tűz- és környezetvédelmi oktatása

»kockázatértékelések elkészítése, felülvizsgálata

»munkabalesetekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés

»munkaegészségügyi mérések, monitorozások, helyszíni bejárások tartása

»külső partnerekkel, hatóságokkal való folyamatos kapcsolattartás

»környezetvédelemi folyamatok fenntartása, feljesztése

»bevallások, jelentések, kimutatások készítése

»tűzvédelmi kötelezettségek teljesítéséhez szükséges tevékenységek teljes ellátása

»tűzvédelmi berendezések rendszeres felülvizsgálatának koordinálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

»legalább munkavédelmi, tűzvédelmi előadói szakképesítés

»felsőfokú környezetvédelmi képesítés

»angol társalgási szintű nyelvtudás, jó kommunikációs képesség angol nyelven írásban és »szóban egyaránt

»MS Office felhasználói szintű ismerete

»Magas utazási hajlandóság, rugalmasság

»“B” típusú jogosítvány

Magyar nyelvű önéletrajzát az iroda@firebox.hu email címre várjuk.

Kapcsolattartó: Czimbó-Badó Lilla, Marketing és PR ügyintéző.

MUNKA-TŰZVÉDELMI SZAKEMBER

»A Fire Box Kft. munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szakcég, mely teljes körűen látja el a vele jogviszonyban lévő vállalkozások tűzvédelmi, munkavédelmi és környezetvédelmi feladatait. Olyan vállalatánál dolgozhatsz, ahol stabil háttér vár, ahol hosszú távon számítunk a munkádra

»Dokumentációk felülvizsgálata

»Építési terület munka-, és tűzvédelmi követelményeinek ellenőrzése

»Belső ellenőrzések időszakos lebonyolítása

»Munkahelyi baleset kivizsgálása

»Belső szabályok, folyamatok, jogszabályi előírások betartása, betartatása

»Bejárási jegyzőkönyvek, szabályzatok folyamatos készítése, dokumentálása

»Mérések és gépfelülvizsgálatok koordinálása, szükséges mérések megrendelése

»Gépek, berendezések biztonságtechnikai vizsgálata, üzembehelyezésük felügyelete

»Dolgozók szükséges tűz-, munkavédelmi oktatása

»Továbbképzések szervezése, felügyelete

»Munkavédelmi szemle lebonyolítása

»Egyéb szakmai feladatok

Te vagy csapatunk új tagja, ha:

»Munkavédelmi és tűzvédelmi szakképesítéssel rendelkezel

»Van műszaki affinitásod

»MS Office programokat felhasználói szinten ismered és használod

»Magas utazási hajlandóság, rugalmasság jellemez

»Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, de önállóan is megállod a helyed

»Fontos számodra a pontos és precíz munkavégzés

»Rendelkezel “B” típusú jogosítvánnyal

 Előny:

»Örülünk, ha szereztél már munka-tűzvédelem terén tapasztalatot, de nem feltétel. Fontosabb, hogyan kommunikálsz, mennyire vagy nyitott és szorgalmas.

»Előny, ha számítástechnikai ismeretekkel jelentkezel.

»Idegen nyelvtudás

Országos lefedettség

2600 Vác, Avar utca 5.
+36 27/501-175
firebox@firebox.hu